מקרקעין

הסכמי מכר דירות – רכישה/מכירה

לא אחת שומעים בהקשר לרכישה או מכירת דירה כי זו "עסקת חייו" של האדם, ואף זוהי דעת בתי המשפט בבואם לפסוק בתביעות הנובעות מהסכמי המכר. ואכן, עבור הרוב המוחלט, רכישה או מכירה של דירה מהווה את העסקה החשובה ביותר שיעשו בימי חייהם

עסקת מקרקעין כרוכה בנטילת סיכונים רבים, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט המשפטי ועל כל צד בעסקה לשקול צעדיו בקפידה, תוך ליווי צמוד של עורך דין המתמחה בעסקאות מכר.

לעו"ד אלכס פיימן, נסיון רב בליווי וייצוג לקוחות בעסקאות מכר דירה, כאשר הלקוח זוכה לליווי צמוד בכל השלבים, החל מביצוע הבדיקות המקדימות לעסקה ועד להשלמת העסקה ברישום הזכויות הסופי.

בטרם החתימה על ההסכם, ישנה חשיבות רבה לביצוע בדיקות מקדמיות של הנכס נשוא ההסכם, הן בהיבט התכנוני והן בהיבט הרישום של הנכס.

לאחר ביצוע הבדיקות המקדמיות, מגיע שלב ניהול המשא ומתן המשפטי על הסכם המכר, עד לשלב בו שני הצדדים לעסקה יכולים לחתום על ההסכם תוך נטילת סיכונים כלכליים ומשפטיים המזעריים ביותר.

עם החתימה על הסכם המכר, נדרשים הצדדים לדווח העסקה לרשויות המס – ישנה חשיבות רבה לדיווח נכון על העסקה, שכן דיווח חלקי/לא נכון עלול לגרום לחיוב במס.

טיפול העורך דין אינו מסתיים בשלב זה, ועורך הדין מלווה את העסקה בכל שלב ושלב – תשלומי התמורה, מסירת החזקה והרישום הסופי של הזכויות.

משרדנו מייצג מוכרי ורוכשי דירות מגורים, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב, בכל שלבי העסקה, החל משלב המשא ומתן ועד לסיום העסקה ברישום הזכויות.

הסכמי שכירות

משרדנו מטפל בעריכת הסכמי שכירות בדירות מגורים ושטחים מסחריים ומייצג משכירים ושוכרים, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב, בכל שלבי העסקה.